Kirveli A.Ş. | Shrink Makinaları, Kolileme Makinaları, Konveyör Sistemleri, Palet Streç Makinaları, Palet Bozma Makinaları

Kurumsal

Son yıllarda artan paketleme ihtiyaçları ve içecek sektöründe ki taleplerin artması paketleme sektörüne ivme kazandırmış ve firmaları yenilikçi çözümler üretmeye itmiştir.

Bu açıdan bakıldığında, ülkemiz içecek sektöründe ki firmaların bu hızlı gelişme içerisinde uluslararası standartlara ulaşma isteği, müşteri taleplerini karşılamak için bizi yeni nesil paketleme
çözümleri üretmeye sevk etmiştir.

Kirveli Makina müşterileri için en iyi çözümleri hedeflemektedir. Müşterilerimizden süreçlerimiz ve çözümlerimiz hakkında ki olumlu geri dönüşleri bizi ürünlerimiz ile gururlandırmakta ve paketleme ve içecek sektöründe yenilikçi bir firma olmaya özendirmektedir.

Kirveli Makina 2006 yılından beri, sektörün dinamik koşulları tarafından yönlendirilen müşteri ihtiyaçlarını temel alan çözümlerini uluslararası standartlara uygun olarak yerine getirmeye
özel bir gayret göstermektedir.

Tecrübeli ve uzman kadrosuyla Kirveli Makina, Türkiye’nin en ünlü şirketlerini müşteri olarak ve müşteri ihtiyaçlarına odaklanmış modern teknikleri kullanan satış ekibini portfolyosunda tutarak; üretim, satış ve satış sonrası servisler konusunda hizmet vermektedir.

Kurmuş olduğu güçlü kurumsal ilişki ve iş ağlarına güvenerek, paketleme sektöründe verimli çözümler üreten Kirveli Makina, 2013 yılında iştirakleri arasına kattığı Protank markası ve ürün çeşitliliğinin olumlu etkisi ile entegre ve kompakt çözümler sunmaya devam etmektedir.

Ulusal ve uluslararası pazarda güven verici bir pozisyona gelen Kirveli Makina, sürdürülebilir yatırımları ve etkin araştırma geliştirme bütçesi ile kurumsal gelişimini geleceğe güvenle taşımaktadır.

Müşterilerine anahtar çözümler sunmak amacıyla; yerel ve uluslarası gelişmelerden, varılan son yeniliklere kadar, piyasaya uyum sağlamak için eğitim önceliğine önem vererek proje ekibinden satış sonrası takımına kadar, gıda sektöründe ki gelişmeleri yakından takip etmektedir.

Dünyanın en saygın kuruluşları tarafından verilen ISO ve CE standarlarına sahip Kirveli Makina, yerel üretim teknolojisi, knowhow ve iş gücü kapsamında ülkemizin az sayıda ki önder şirketlerinden biridir.

Kirveli Makina; güçlü tedarikçi ağı ve müşteri ilişkileri ile kayda değer bir gelişme göstermekte ve yakın gelecekte farklı lokasyonlarda yeni yatırım stratejileri ve ortaklıklar planlamaktadır.